Красиві, щасливі та з дипломами: випускники Тальнівського коледжу вирушили у доросле життя

У середу надвечір у центрі Тального людно. Біля районного будинку культури збираються батьки, дідусі, бабусі, друзі та знайомі випускників місцевого Тальнівського будівельно-економічного коледжу. У кожного – букети з квітами. Рідні та близькі прийшли привітати своїх дорослих хлопців та дівчат, які сьогодні отримають дипломи, нагороди та настанову у доросле життя. Випускниці у святкових сукнях з гарними зачісками та вечірнім макіяжем, випускники – у костюмах з краватками, метеликами та стильними стрижками. У кожного студента-випускника через плече – широка стрічка з надписом «Випускник».

Це вже 50 випуск студентів Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

-Сьогодні випускаються 120 молодших спеціалістів, які у майбутньому розбудовуватимуть нашу державу. Це ті люди, які створюватимуть власну продукцію, працюватимуть на підприємствах, заводах. Я гордий за кожного з них! Вони пройшли той, нелегкий шлях, від першого курсу до випускного. Сьогодні вони стали дорослими. У стінах рідного коледжу студенти старанно навчалися, танцювали, співали, виростали. Я знаю як було важко батькам, тому бажаю вам терпіння. Дай Боже, щоб та інвестиція, яку ви сьогодні вклали в освіту своїх дітей, повернулася для вас сторицею. Не зупиняйтеся на досягнутому! Коледж працює у надзвичайно складних умовах: нас вже кілька разів хотіли закрити, об’єднати з іншими закладами, взимку – працювали у холоді. Це не спинило нас, й не таке переживали! В останні часи влада все менше, і менше звертає увагу на освіту, вона все менше звертає увагу на наших дітей, але молодь – це майбутнє України, якому треба допомагати. Зі словами вдячності завжди згадуватиму те, як 4 роки тому, Володимир Мовчан заснував стипендію для талановитих, старанних студентів коледжу. Це неабияка підтримка для дітей. Студенти, навчаючись, паралельно намагаються заробити копійку, йдучи працювати на будівництво, охоронниками, офіціантами. Не досипають ночей, буває забувають за навчання. Саме завдяки таким людям, які започаткували стипендію і надають фінансову підтримку, стимул для молодих спеціалістів, наша країна буде розвиватись!, – наголосив під час святкового вітального слова Андрій Андрющенко, директор коледжу.

Після, випускників привітав творчий колектив Тальнівсько будівельно-економічного коледжу «Позитив». До вітань долучились колишні директори цього навчального закладу: Іван Куян та Ростислав Пироженко, наголосивши, що саме наш навчальний заклад випускає кваліфіковані кадри уже кілька десятків років поспіль.

На сцені лунали пісні, запальні танці у виконанні колективу «Лавіта». На екрані транслювались слайди з краєвидами Черкащини, Тальнівщини та коледжу.

Потім, Ігор Новицький, директор з економіки ТОВ «Урочище Журавське» та генеральний директор ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», депутат Тальнівської райради, вручив стипендії імені Володимира Мовчана за номінаціями:

Краща академічна група – групі ЄС-34. Куратор групи Сухонос С.А., староста групи Макарова Олена; 15 тис. грн.

Кращий спортсмен коледжу – Морозу Назару Володимировичу, студенту групи ПС-45. 7 тис грн.

За наукові досягнення – Будюк Дарині Максимівні, студентці групи БС-32; 7 тис. грн.

Кращий студент напрямом «Облік і оподаткування»- Макаровій Олені Олегівні, студентці групи ЄС-34; 7 тис. грн.

Кращий студент за напрямом «Фінанси, банківська справа і страхування» – Курченко Яні Станіславівні, студентці групи ФС-35; 7 тис. грн.

Кращий студент за напрямом «Інженерія програмного забезпечення» – Варгачу Олегу Станіславовичу, студенту групи ПС-45; 7 тис. грн.

Кращий студент за напрямом «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» – Алійчуку Вадиму Борисовичу, студенту групи БС-41; 7 тис. грн.

Кращий студент за напрямом «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» – Червінській Анжеліці Павлівні та Петлі Софії Володимирівні, студенткам групи БС-32. по 7 тис. грн.

Кращий творчий колектив – творчому колективу аматорського мистецтва «Позитив», керівник Якименко Л.А. 16 тис. грн.

-Це наше справжнє майбутнє України. Усіх присутніх у цьому залі, закликаю, не виїжджати з України! Розбудовуйте країну, оберігайте її, передайте своїм дітям таку країну, про яку ви мрієте. Хто каже, що немає роботи, то запрошуємо до нас! Всього вам найкращого!, – звернувся до випускників Новицький.

Усіх студентів-випускників поіменно запросили на сцену для вручення дипломів. Директор та викладачі, куратори, вітали своїх випускників, які стали для них рідними. Студенти ж – дарували викладачам квіти, дякували за отриманні знання, не хотіли прощатися.

Староста однієї з груп, Олена Макарова, звернулась до своїх одногрупників зі сльозами на очах:

-Ви за ці роки, стали для мене рідними, а не просто друзями. Нелегко було навчатися у коледжі, але ми це зробили. Я вас вітаю! Як каже моя мама: «Вперед із піснею».

За традицією, після концерту та нагороджень, випускники разом з батьками, викладачами та гостями пішли до ресторанів. Потім зустрічали свій перший дорослий світанок.

Анна ДРАГУН

29.06.2019 00:33
Переглядів: 2542
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.