"Із робочим візитом був на Тальнівщині. Поїздки в райони області дуже пізнавальні, важливо комунікувати із людьми" - Вісті Черкащини

“Із робочим візитом був на Тальнівщині. Поїздки в райони області дуже пізнавальні, важливо комунікувати із людьми”

“Із робочим візитом був на Тальнівщині. Поїздки в райони області дуже пізнавальні, важливо комунікувати із людьми. Фраза «Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути» досі не втрачає актуальності.

◾️Традиційно провели особистий прийом громадян, залучили представників правоохоронних органів. Дякую тальнівчанам, що не залишаєтеся байдужими до проблем району, а проявляєте ініціативу та готовність до співучасті.

◾️Відвідали відомий палац Шувалових. Унікальне місце, яке, однозначно, має стати одним із магнітів області. Про це розповім окремо.

◾️У Тальному тривають роботи у школі №2, об’єкт ремонтують в межах програми “Велике будівництво”. Перевірили хід робіт. Зараз у приміщенні закладу проводять термомодернізацію будівлі, реконструюють покрівлю. Комфортне приміщення школи важливе, але хочу окремо відзначити роботу педагогічного колективу, зокрема директора Тараса Васильовича. Тут власними силами створили музей хліба, саме випіканням славилася Тальнівщина. Важливо, що дітей вчать шанувати традиції.

◾️Ознайомилися із роботою одного із найпотужнішого в країні підприємств по переробці зернових культур “Мовер Міл”.

Буквально за рік тут збудували чи не найпотужніший в Україні млин. Вражають масштаби, висока та надсучасна технологічність, автоматизація виробництва, європейські стандарти якості. Готову продукцію реалізовують не лише на внутрішньому ринку. Черкаське борошно можна побачити на полицях магазинів у Китаї, Арабських Еміратах, Катарі, Туреччині та ін.

Компанія створила понад 250 робочих місць та є одним із найбільших платників податків у районі.

Ринок досить конкурентний, тому лише правильні менеджерські дії та якість продукції дозволять стати лідерами. За такими підприємствами майбутнє, якщо ми не будемо розвивати свою промисловість, у нас як в держави перспективи не буде.

Окремо хочу подякувати керівництву підприємства за глибоке усвідомлення соціальної відповідальності бізнесу! Коштами меценатів підтримуються освітні заклади, дорожня інфраструктура та низка важливих для місцевої громади проектів” – зазначив Роман Боднар, голова Черкаської ОДА на своїй сторінці у Фейсбук.

 

06.08.2020 16:51
Переглядів: 848
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.