Групи самоокупності Тальнівської музшколи працюватимуть у приміщенні колишньої стоматполіклініки

У Тальнівській музшколі вже кілька років поспіль мусять займатися, як кажуть, один в одного на голові та тіснитися у 17-ти кабінетах, включаючи актовий зал та кабінет директора. Бажаючих опанувати музичні інструменти багато. На сесії міськради 11 лютого завуч школи Альони Качур взяла слово та розповіла, що музична школа охоплює близько 500 дітей.

–У школі 3-й рік діють групи самоокупності: анлгійська мова, хореографія, вокальне мистецтво та ін.. Нам катастрофічно не вистачає приміщення, –зазначила завуч. – Частину приміщення нам надає МЦКД, але тут є свої колективи, можливо, це їм якось заважає. Тому ми б просили депутатів дати пропозиції, підказати, як нам вийти з цієї ситуації, щоб раз і назавжди це питання зняти.

За словами Качур, музична школа вже кілька років шукає вихід. За цей час розглядали різні варіанти: і будівлю гімназії, що в районі цукрозаводу, і приміщення сільгоспуправління, і стоматполіклініку. Але всюди були свої нюанси: гімназія, як сказала Альона Ісамутдіновна, занедбана та «складається, як Титанік». У колишній стоматології займатися незручно, адже за перерву 5-10 хв., що між уроками, треба добігати до музичної школи на сольфеджіо чи музичну літературу. У сільгоспуправлінні є кімнати, які знаходяться в оренді. Проте вільним залишається ІІ поверх. Розглядали навіть такий варіант: перейти музичній школі у це приміщення цілком, а орендарів перевести у будівлю музшколи.

Голова міськради Василь Сідько пояснив, що приміщення колишньої стоматологічної поліклініки – це вихід із ситуації: «У вас є музична школа, а є групи самоокупності. Давайте так: музична школа повинна бути в музичній школі, а групи самоокупності можна проводити в іншому приміщенні, я так думаю. Чого я запропонував це приміщення? Ми його опалюємо (фактично, гріємо повітря) і не можемо цього не робити, тому що там є наша швидка допомога. Цей варіант є оптимальним», – сказав він.

На сесії Тальнівської міськради 25 лютого депутатський корпус прийняв рішення про передачу частини приміщення колишньої стоматологічної поліклініки, що знаходиться в центрі міста (по вул. Гагаріна,7) в оперативне управління відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міськради. Йдеться про ліве крило будівлі, що на ІІ поверсі. Найвірогідніше, що групи самоокупності Тальнівської ДМШ почнуть тут займатися вже з 1 вересня поточного року.

–Разом з директором ми ходили, дивились це приміщення. Воно вільне, тепле, опалюється. Питання розглядалося на комісіях, – зазначила начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Любов Старовойтова.

Ольга ОСІЯНЕНКО

26.02.2021 13:56
Переглядів: 1438
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.