Два села на Тальнівщині відправили на передову провізію

Далеко не вперше жителі Кобринового та Гуляйки відправляють на передову продукти для військових (захищають Україну і їхні односельці). Роблять це за посередництва волонтерів. Місцеві жителі кажуть, це їхній святий обов’язок – допомагати тим, чим можуть, тож вкотре показали свою здруженість.

Приємно, що працювали гуртом, не розділяючись на «твоє» і «моє»: адміністрація, школа, Будинок культури, бібліотека, сільські жителі – старалися усі. Щойно почули про потребу у продуктах, почали зносити їх до пункту збору. З’явилася сировина, почали робити тушонку.

– Тушонку робили з м’яса, яке привозив староста Павло Козаченко, – розповідає бібліотекарка Лариса Погоріла. – Пару днів тому робили з курятини, ще раніше – зі свинини. Банки люди приносили, кришки цей раз староста привіз, а раніше, то ми самі купляли. Тушонку робили у п’ятницю та суботу: різали м’ясо, закривали, а потім розбирали по хатах (у кого є автоклави). Через кілька днів відправили понад 200 банок. Їх забирали хлопці від Козаченка. Також на прохання Павла Олександровича зібрали 600 яєць – у якомусь із сіл громади дівчата робили макарони. Крім цього, передавали картоплю, продукти у санаторну школу для внутрішньо переміщених осіб, а ще раніше – канцтовари для діток-переселенців у Звенигородку. Взнавали, де що треба, то старалися, чим могли, помогти: хто купляв продукти в магазині, а хто з дому консервацію ніс. Зібрані продукти передавали в Тальне. Дякуємо усім небайдужим людям, – каже вона.

Окрім допомоги продуктами харчування, у Гуляйці та Кобриновому активно наводять лад – прибирають територію, доглядають за квітниками. У Будинку культури знімають відеоролики на підтримку військових. А ще тут свято вірять у Перемогу. Так тримати!

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Одна з наймолодших професорок України народилася на Тальнівщині

Читайте нас також в Telegram!

 

14.05.2022 08:00
Переглядів: 1046
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.