Депутат Черкаської облради Ігор Новицький: плани, цілі та досягнення

«12 травня разом з Володимиром Петровичем Мовчаном поповнили фонд шкільної бібліотеки Кривоколінського НВК. Запрошую депутатів, підприємців долучитися до цієї ініціативи. Якщо у Вас вдома є прочитані книги, можете подарувати їм нове життя, як це постійно робимо ми у своєму селі. Адже розуміємо, що вкладати в освіту та розвиток дітей – це вкладати у майбутнє України. Щоб наше ерудоване майбутнє не виїхало за кордон будувати краще життя на території сусідніх держав, треба докласти максимум зусиль.


● На автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Умань в обхід м. Тальне цього тижня, після низки підготовчих робіт, розпочато капітальний ремонт. Нагадаю, автошлях державного значення Н-16 один з ключових на дорожній мапі Черкащини. Він проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини – протяжністю 208,1 км. Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км. Наразі сучасна техніка та робітники працюють над капітальним ремонтом десятикілометрового відрізка, від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому. Можемо спостерігати, як автодорожники фрезерують старе зношене асфальтобетонне покриття, демонтують облаштування дороги (бетонні стовпчики, тросове огородження). Підрядна організація розпочала ремонт водопропускних труб під автодорогою. Таких масштабних ремонтів не пам’ятають навіть старожили!
Капітальний ремонт передбачає створення дорожнього покриття із 3 шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.


В Тальному, окрім капітального ремонту обхідної дороги, буде зроблено поточний середній ремонт окремих ділянок. Програма #Велике_будівництво – це приклад злагодженої роботи Уряду, Президента та його команди в областях».

Ігор НОВИЦЬКИЙ

20.05.2021 09:20
Переглядів: 766
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.