«Черкащани» на сесії Черкаської облради не підтримали питання про заборону Московського патріархату

фото тематичне

Депутати від політичної партії «Черкащани» 9 вересня на сесії Черкаської облради проголосували проти того, аби спрямувати звернення від депутатського корпусу до Президента України, Верховної Ради України до релігійних громад та жителів Черкаської області щодо заборони антидержавної, антиукраїнської діяльності релігійних організацій. У тексті звернення йдеться саме про Московський патріархат і його заборону.

Водночас 34 народні обранці 18 серпня на сесії Черкаської міськради, усвідомлюючи важливість питання, підтримали рішення щодо звернення до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України про пришвидшення розгляду законопроєкту про заборону діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються Московському патріархату та несуть загрозу національній безпеці України. А інакше і бути не могло. Подібні рішення про заборону функціонування московитських церков ухвалюють навіть в інших країнах, тож допустити їх вільне функціонування на території України було б нонсенсом.

Чим керувалися депутати Черкаської облради від ВО «Черкащани», важко сказати. Говорять, що голова облради Анатолій Підгорний вже не перший рік лобіює інтереси московитських церков і їх «набожних» священників. У Тальному місцеві кажуть, що саме за сприяння Підгорного та його фінансових вкладень на місці яблуневого садка біля школи-інтернат з нуля побудували церкву Московського патріархату. Скажете, дивний збіг?

Марта ДОВЖУК

Читайте також: То кого ж принижують на Тальнівщині: фермерів чи простих людей?

Читайте нас також в Telegram!

15.09.2022 16:28
Переглядів: 5775
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.