70 тисяч іменної стипендії отримали тальнівські студенти

Випускники та студенти Тальнівського будівельно-економічного коледжу отримали іменні стипендії Володимира Мовчана на загальну суму 70 тисяч гривень. Вручення відбулося 30 червня на святі “Випуск 2016” у районному будинку культури.

“Минулого року, під час вручення дипломів випускникам, меценат, благодійник, доктор економічних наук Володимир Петрович Мовчан ініціював запровадження іменної стипендії в розмірі 50 тисяч гривень. Для отримання її було розроблено та затверджено положення, згідно з яким іменна стипендія присуджується кращим студентам денної форми навчання, які мають значні здобутки у навчанні, науково-дослідній, творчій та громадській діяльності. Рішення приймали на адміністративній раді спільно – дирекція, викладачі, голова студпрофкому. Перед випускним Володимир Петрович виділив ще 20 тисяч гривень кращій групі навчального закладу”, – розповідає директор коледжу Андрій Андрющенко.

Цього року стипендію отримали у номінаціях:

“Краща навчальна група” – група ЕС-14, весь склад якої має гарні показники у навчанні та є учасником фольклорного ансамблю “Колодійчик” і дипломантом обласного фестивалю “Софіївські зорі”;

Молодий науковець” – студентка-випускниця Анна Заграй, за відмінне навчання, активну дослідницьку та громадську роботу;

“Лідер коледжу” – студентка-випускниця Марина Алексеєнко, голова студентської ради коледжу, за відмінне навчання та активну громадську та волонтерську роботу;

Мистецький талант коледжу” – студентка-випускниця Дар’я Царенко за перемоги у регіональних та Всеукраїнських студентських фестивалях “В ім’я Батьківщини” та “Софіївські зорі”;

Спортивна надія коледжу” – переможниця обласних спартакіад, студентка Наталія Биць;

Відмінник навчання в галузі знань” за напрямками підготовки спеціалістів стипендію отримали студенти Роман Коновалов, Віталій Браславський, Дарина Зубрицька.

Під час нагородження номінантів представник Володимира Мовчана, Ігор Новицький зазначив, що держава потребує кваліфікованих спеціалістів і висловив сподівання, що ці кошти слугуватимуть студентам для самореалізації та самовдосконалення, а випускникам стануть значною допомогою для продовження навчання у вишах.

Зазначимо, це не перша допомога Володимира Мовчана коледжу. Навесні його коштом було відремонтовано дах котельні. У червні він організував студентам-переможцям обласного фестивалю екскурсію славетними місцями Чигиринщини.

Олег ШАТАЙЛО

01.07.2016 12:58
Переглядів: 906
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.