Закрити метро та міжміські перевезення – Зеленський дав завдання уряду - Вісті Черкащини

Закрити метро та міжміські перевезення – Зеленський дав завдання уряду

Президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету міністрів та іншим органам влади забезпечити заходи з протидії поширенню коронавірусу.

Повідомляє gazeta.ua

Завдання глава держави оголосив у відеозверненні.

1 – із 00:01 17 березня заборонити приймати відвідувачів закладам харчування, розваг і послуг. Ресторанам і кафе дозволити приготування їжі лише на доставку.

2 – із 12:00 18 березня заборонити залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення. Заборонити роботу метрополітенів. Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутках і таксі та до 20 осіб у тролейбусах, автобусах і трамваях.

3 – провести перемовини з Міжнародним валютним фондом та міжнародними партнерами щодо надання фінансової підтримки для подолання наслідків коронавірусу.

4 – Нацбанку, Міністерству фінансів, державним і комерційним банкам представити програму кредитних канікул для малого і середнього бізнесу та концепцію податкових змін.

5 – пенсіонерам, які отримують менше 5 тис. грн доплатити по 1 тис. грн.

6 – запровадити режим надзвичайної ситуації з 17 березня в областях з підтвердженими випадками коронавірусної хвороби – Чернівецькій та Житомирській.

7 – заборонити планові операції. Здійснювати лише термінові та невідкладні заходи. Підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжкому станы. Розробити механізм доставки ліків працівникам Укрпошти для людей похилого віку.

8 – заборонити масові заходи за участі більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями.

9 – обмежити експорт продуктів харчування за визначеним урядом переліком.

10 – міністерствам, головам ОДА, місцевого самоврядування, керівникам підприємств забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, аптек, АЗС, банківських установ, страхових компаній, підприємств критичної інфраструктури та вантажного транспорту.

11 – забезпечити стандартну роботу органам державної влади, закладам охорони здоров’я, правоохоронним органам та Верховній Раді.

16.03.2020 20:51
Переглядів: 579
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.