Валентин Ничипоренко у списку безвідповідальних політиків - Вісті Черкащини

Валентин Ничипоренко у списку безвідповідальних політиків

Напередодні другої річниці роботи нинішнього складу Верховної Ради головний сайт про політиків “Слово і діло” склав рейтинг Топ-10 найбільш відповідальних і безвідповідальних політиків серед депутатів-мажоритарників ВР. Цікаво, що до “білого” списку обранців Черкащини потрапив Владислав Голуб, який представляє 197-ий виборчий округ, а до “чорного” – Валентин Ничипоренко з 199-го.

Валентин Ничипоренко, як і обіцяв, відстоював прийняття Закону про представлення пільг і гарантій учасникам АТО і їхнім сім’ям, йдеться на сайті. Однак, на цьому виконання обіцянок у нардепом і обмежується. Не дотримав свого слова наш обранець при прийнятті Закону, спрямованого на підтримку і розвиток української мови і культури, підтримці законів, спрямованих на ліквідацію безробіття, відродження цукрових заводів, надання додаткових стипендій талановитій молоді та низці інших.

“Слово і Діло” – некомерційний суспільно-політичний проект, який з’явився в мережі 2011 року. Його завданням є збір обіцянок, заяв політиків, посадовців, громадських діячів та контроль їх відповідальності.

28.11.2016 17:57
Переглядів: 742
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.