В Україні суттєво погіршиться погода: оновлений прогноз

Завтра в Україну прийдуть атмосферні фронти з північного заходу Європи, які принесуть сніг, мокрий сніг та посилення вітру.

Спочатку опади охоплять західну та північну частини країни, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

“Плануйте невеличкі подорожі-прогулянки сьогодні й у неділю. У суботу можна кинути досвідченим оком на старіючу зиму і зайнятися потихеньку сортуванням речей у шафі та кухонних тумбочках. Щоб навесні було менше роботи вдома, а більше часу – для сонця та свіжого повітря”, – ідеться у повідомленні.

Більшість центральних областей потраплять у вологу повітряну масу в суботу вдень. Південь та Схід відчують прихід атмосферних фронтів із опадами вже аж пізно ввечері 5 лютого та вночі 6 лютого. Вітер у більшості областей буде північно-західний з переходом на південно-західний, поривчастий, місцями до штормових поривів. Цей перехід до південного напрямку спричинить потепління.

В Україні пануватимуть фронти з північного заходу Європи
В Україні пануватимуть фронти з північного заходу Європи

 

Найближчої ночі ще буде морозно, -2…9°С, на Півночі -7…12°С. Вищою буде нічна температура на Заході, близько нуля. Проте вдень у суботу температура повітря повсюди в Україні підвищиться. Хіба у східних областях ще затримається невеликий мороз. А ось у неділю й у східній частині також потепліє. Скрізь 6 лютого передбачається протягом дня 0…+3°С, на Півдні +2…6°С.

Автор: facebook.com/tala.didenko
Завтра очікуються сніг, мокрий сніг та посилення вітру
Завтра очікуються сніг, мокрий сніг та посилення вітру
Завтра у Києві очікується хмарна погода. 5 лютого у столиці йтиме сніг, вдень переходитиме у мокрий сніг. Найближчої ночі -6…9°С, а завтра вдень потепліє до відлиги, посилиться вітер. У неділю суттєвих опадів у Києві не буде, очікується тепла вітряна погода.

“Кияни, постійні й тимчасові! Негайно знайдіть зараз привід піти на вулицю, якщо ви не хворієте чи не мусите сидіти три години на п’ятихвилинній нараді. Бо оце розкішне сонечко – лише сьогодні. А вітаміни корисні активізуються на сонці, не кажучи вже про хороший настрій та поворот на весняний оптимізм”, – додала синоптикиня.

4 лютого на дорогах України очікується ожеледиця. Оголосили перший рівень небезпечності, жовтий. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

gazeta.ua

04.02.2022 14:59
Переглядів: 853
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.