У Раді хочуть повернути пільгові тарифи на електроенергію - Вісті Черкащини

У Раді хочуть повернути пільгові тарифи на електроенергію

Народні депутати пропонують Кабінету міністрів повернути тариф 90 коп. за перші 100 кВт⋅год електроенергії для побутових споживачів.

Відповідний проєкт постанови зареєстрували у Верховній Раді, повідомляє “Економічна правда”.

Документ рекомендує Кабінету міністрів вжити невідкладних заходів щодо соціального захисту населення від підвищення цін на житлово-комунальні послуги.

Нардепи пропонують уряду спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розглянути можливість:

– запровадження держрегулювання тарифів, зокрема встановлення граничних рівнів націнки до тарифів на житлово-комунальні послуги. Йдеться про тепло, гарячу воду, електроенергію і природний газ;

– внесення змін до фіксованих тарифів на електричну енергію. Пропонується встановити окремий тариф на електроенергію для населення – за обсяг, спожитий до 100 кВт⋅год на місяць;

– встановлення окремого тарифу на електричну енергію, що відпускається населенню для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, і негазифікованих будинків, – за обсяг, спожитий до 3 тис. кВт⋅год на місяць.

У лютому українці заплатять за електроенергію за новими тарифами. У середньому суми збільшаться на 78 грн. Раніше за 100 кВт⋅год треба було платити 90 коп., а за кожну наступну кВт⋅год уже по 1,68 грн. З 1 січня пільговий тариф на перші 100 кВт⋅год електроенергії скасували.

Повідомляє: gazeta.ua

28.01.2021 11:56
Переглядів: 700
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.