У черкаському зоопарку відтепер можна походити поміж зубра, косуль, ланей і оленів - Вісті Черкащини

У черкаському зоопарку відтепер можна походити поміж зубра, косуль, ланей і оленів

У місцевому зоопарку відкрили нову експозицію копитних тварин. На День міста, 14 вересня, відвідувачі вперше пройшлися по містку, який розташований у вольєрі поміж тварин, розповідають на сайті infomist.ck.ua.

Експозицію “Оленів та зубрів” побудували за принципом занурення. По периметру розташований міст довжиною 230 м. Проходячи ним, можна з різних ракурсів спостерігати за тваринами, які живуть в умовах, максимально наближених до природніх.

З містка можна подивитися на тварин лісової та лісостепової кліматичних зон України, таких як: благородний олень, плямистий олень, косулі, лані та зубр.

За словами директора зоопарку Євгена Вана подібних експозицій у зоопарках України ще немає, адже її спроектували спеціально для нашого зоопарку ті ж архітектори, що проектували і «Землю ведмедів і вовків».

Побудували об’єкт у еко-стилі за більш, ніж 50 млн грн. коштом кондитерської корпорації “Рошен”. До того ж, міський голова Анатолій Бондаренко повідомив журналістам, що підписав угоду із корпорацією на суму 300 млн грн., які корпорація надасть протягом 20 років для подальшої реконструкції черкаського зоопарку. За його словами, за ці кошти реконструюють вхідну частину, озеро, зроблять експозицію пінгвінів та реалізують проекти “Дитячий шлях”, “Азійський шлях”.

Поряд з “Оленями та зубрами” побудували і дитячий майданчик з норами, що мають виходи на експозицію та ковпаки, через які можна подивитися на тварин.

15.09.2019 16:39
Переглядів: 836
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.