У Черкаському зоопарку стартує масштабна реконструкція

У Черкаському зоопарку розпочинаються роботи із реконструкції вхідної групи. Про це повідомив директор підприємства Євгеній Ван.
Повідомляється на сайті chmr.gov.ua
За його словами, роботи виконуватимуться за спонсорські кошти у рамках реалізації першого етапу реконструкції у рамках співпраці з корпорацією «Roshen».
У зоопарку буде повністю змінено вхідну групу. Вона буде облаштована з максимальним комфортом для відвідувачів. Тут буде розміщено сувенірний магазин, адміністративну частину, каси, великий санвузол із місцями для людей із інвалідністю і кімната матері і дитини. За входом у зоопарк буде велика площа з інфраструктурою.
«Що стосується озера, то ми хочемо повернути його до того вигляду, яким воно було багато років тому, на початку створення зоопарку. Берег озера плавно входитиме у воду, не буде загорожі. Також проведемо очищення, поглиблення і зробимо гідроізоляцію», – розповів Євгеній Ван.
«Наш зоопарк і так вже є одним з найкращих в Україні. Переконаний, що після реконструкції він стане ще більш привабливим і цікавим для відвідувачів», – зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Завершити реконструкцію планується до травня-червня наступного року.
29.07.2020 15:14
Переглядів: 400
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.