Школи та дитсадки Тальнівщини: перший робочий день після довготривалої перерви

Фото тематичне

Відсьогодні, 16 листопада в навчальних закладах Тальнівщини відновились звичайні заняття. Нагадаємо, таке рішення 13 листопада прийняла районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Деякі батьки висловили з цього приводу занепокоєння, що зібрання дітей разом у школах та інших приміщеннях, поєднане з осіннім періодом грипу, може спричинити нову хвилю захворювань. Вони проти відновлення навчання в школах тоді, коли поширення коронавірусу починає прискорюватися. Натомість багато інших батьків радіють полегшенню і поверненню до хоч якось звичного й нормального стану.

Яка ситуація сьогодні в школах та садочках? Чи відновилось навчання в звичному режимі? Яка явка учнів? На ці питання відповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман.

– Звичайно, що стовідсоткової явки дітей немає, але її ніколи не було. Працюємо у звичному режимі, з дотриманням карантинних вимог. В навчальних закладах тепло, харчування встановили на кожній перерві (якщо про школу говорити), аби діти менше пересікались. Явка дітей за сьогодні абсолютно різна. В одному класі може бути з 27 учнів 12, а в іншому – 21. Для прикладу, в Соколівочці близько 70% учнів з’явилось, а у ЗОШ №2 явка в рази менша. В садочках схожа ситуація. В «Струмочок», наприклад, прийшло близько 60% дітей, а у «Сонечко» – 40%. Це спричинено, можливо, тим, що деякі дітки хворіють, батьки поки ще трішки стурбовані. Зараз на лікарняному знаходяться 4 вчителів, через різні хвороби. Але вони не контактні, оскільки 3 тижні ми всі перебували вдома. Інші форми навчання, поки що, немає потреби шукати. Всі працюють в звичному нормальному режимі, – каже Раїса Михайлівна.

Слід зауважити, що статистика хворих на COVID-19 за останні дні невтішна. Це не просто цифри, це людські життя, які опинилися під загрозою. Тому закликаємо вас дотримуватися правил карантину, слідкувати за власною гігієною, тримати дистанцію і не наражати на небезпеку себе та оточуючих!

Катерина КІХТЕНКО

16.11.2020 17:47
Переглядів: 2256
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.