Ще кілька слів про поїздку на Жашківщину, був тут вперше – Роман Боднар

Скажу чесно, що Жашків до сьогоднішнього дня в мене асоціювався із провінційним містечком на трасі Київ-Одеса, а також із жартами Сергія Притули)) Тепер мої стереотипи зруйновані! Був вражений потужними виробництвами та розвитком району загалом.

Відвідав кілька бюджетоутворюючих підприємств. Повідомляє Роман Боднар на сторінці у фейсбук

Неабияк вразило підприємство «Напої плюс». Виготовлену продукцію експортують у !!! 18 країн світу. Виробляють мінеральну воду, сидр, фруктові вина, пиво. Тут майже півтисячі працівників, високотехнологічне обладнання та мільйонні обсяги виробництва.

ДП «Жашківважмашбуд» випускає обладнання для гірської промисловості. Керівництво має візію розвитку, є своя ніша, збережений колектив 47 осіб. Потенціал для підвищення технологічної спроможності підприємства є. Виробничий комплекс перебуває у віданні Фонду державного майна, включений до програми приватизації. Моє особисте завдання зберегти виробничий потенціал, сприяти технологічному розвитку підприємства та створенню додаткових робочих місць.

Вже ввечері встигли оглянути Жашківську школу № 1, яку цього року включили до програми Президента України «Велике будівництво»: передбачені повна заміна даху, утеплення фасаду. Також плануємоі будівництво стадіону, який потрібний не лише школі, а всій ОТГ.

 

 

 

У цій школі навчається 830 учнів, це найбільший заклад в громаді. Неабияк здивував спортивний центр, який облаштували у підвальному приміщенні. Тут діти безкоштовно займаються різними видами спорту, є тренери, чудове обладнання. Окремо хочу подякувати і керівнику, і депутатам обласної ради на окрузі. Одразу відчувається, що сюди вкладають не лише фінансові ресурси, а й душу!

17.07.2020 10:26
Переглядів: 1279
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.