Рибу можна ловити однією вудкою

Двомісячник охорони на час нересту оголошено в країні. Триватиме він із 1 квітня по 9 червня. Протягом нерестового періоду забороняється використання плавальних засобів окрім тих, які мають уповноважені на охорону водних ресурсів. Категорично заборонено пересування на водоймах плавзасобів, що належать громадянам та службам, які не уповноважені здійснювати охорону водних та рибних ресурсів. Ловити робу дозволено вдень і тільки з берега. Рибалити можна тільки в межах населеного пункту однією поплавковою вудочкою з одним гачком, однією донною вудкою з одним гачком або спінінгом. Дозволяється зловити не більше 3 кілограмів риби в день.

Особлива увага до ловлі раків. Ловити раків заборонено з 1 квітня до 30 червня та з 25 серпня по 30 вересня включно. В Тальнівському та Катеринопільському районах утворені оперативні групи для проведення рейдів з перевірки вилову, використання та дотримання правил торгівлі.

Окремо охоронці природи звертаються до свідомих громадян. Будьте європейцями, а не первісними дикунами, які нищать рибу, не переймаючись, чи буде що ловити завтра!

14.04.2016 13:44
Переглядів: 638
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.