Президент представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації - Вісті Черкащини

Президент представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації

Перебуваючи з робочою поїздкою на Черкащині, президент Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука. Про це йдеться на офіційному сайті президента.

На зустрічі без преси із представниками бізнесу регіону глава держави вручив новому очільнику області службове посвідчення. Повідомляє suspilne.media.

“Ми змінюємо голову обласної державної адміністрації на Черкащині. Головна причина завжди така, що хочеться бачити результат. Хочеться бачити щось краще, ніж є”, – зазначив Володимир Зеленський.

Новий очільник регіону Сергій Сергійчук подякував Главі держави за довіру та пообіцяв працювати на результат.

“Буду розвивати область, щоб життя черкащан було кращим. Це і залучення інвестицій, і створення нових робочих місць. Це забезпечення економічної безпеки та медичної, покращення якості освіти. Це і “Велике будівництво”, – заявив Сергій Сергійчук.

Досьє

Сергій Сергійчук народився і працює у Києві. Має вищу юридичну та інженерну освіту. Із 1994-го працював у Службі безпеки України. Паралельно працював у Державному науково-дослідному інституті технологій кібербезпеки. Зареєстрований у Києві. Проживає у селі Михайлівка-Рубежівка, що за 16 кілометрів від столиці.

Редакція газети “Новий Дзвін” та сайту “Вісті Черкащини” вітає новопризначеного голову ОДА! Бажаємо успіхів у роботі!

29.08.2020 15:53
Переглядів: 828
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.