Перша громада на Черкащині отримала новий інклюзивний шкільний автобус  - Вісті Черкащини

Перша громада на Черкащині отримала новий інклюзивний шкільний автобус 

Золотоніська громада першою в Черкаській області отримала новий шкільний автобус у межах державної програми оновлення автопарку для закладів освіти.

Про це повідомив голова громади Олександр Флоренко, передає Хронікерс.

Автобус використовуватимуть для підвезення учнів та працівників освіти з віддалених населених пунктів до Золотоніського академічного ліцею.

Новий транспорт обладнаний спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Автобус придбали за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету громади.

HRONIKERS

Читайте також: З маленького міста у міжнародну компанію: як тальнівчанка побудувала кар’єру завдяки іноземним мовам

Читайте нас також в Telegram!

23.06.2026 16:15
Переглядів: 82
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.