На зміну спеці прийдуть зливи з градом

20 липня у західних, північних та частині центральних областей України нарешті спаде спека.

У західних областях очікується +22…27°C, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook. У північних областях буде +25…28°C.

“Контрасти в зоні фронту, який зумовлює дощі та послаблює спеку – значні, тому місцями можливі сильні зливи, град та шквали. Серйозна зміна синоптичної ситуації тягне за собою і серйозні наслідки. Зустрічаємо атмосферний фронт – із увагою та повагою до потужних атмосферних процесів”, – йдеться у повідомленні.

У західних, північних та частині центральних областей України температура повітря відчутно понизиться

У центральних областях і на Вінниччині буде +25…27°C, на Черкащині – в межах +26…29°C, у Кропивницькому з районами та на Полтавщині +27…31°C, на Дніпропетровщині +29…33°C. У південній частині та у східних областях ще втримається спека, у вівторок передбачається до +30…35°C.

Опади ймовірні на заході та півночі. У другій половині дня чи вже надвечір грозові дощі досягнуть Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, а також центру, окрім Дніпропетровщини. Якісь локальні опади можуть бути на Харківщині. На Донеччині, Луганщині, на Запоріжжі та в Криму 20 липня – суха погода.

У Києві у вівторок очікується +26…27°C, а в середу, взагалі, буде стрибок униз до +22…24°C. Періодично йтимуть дощі та гроза.

gazeta.ua

20.07.2021 10:08
Переглядів: 153
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.