На Черкащині працівник військкомату за 10 тисяч доларів “відмазував” чоловіків від служби в армії

Державне бюро розслідування виявило масштабну корупційну схему у одному із центрів комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат) на Черкащині. Працівники ДБР встановили, що працівник Уманського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за 10 тис. доларів США «відмазував» призовників від служби в армії.

За ці гроші військовий обіцяв чоловікам призовного віку вплинути на членів військово-лікарської комісії, щоб ті визнали їх непридатними до проходження військової служби за станом здоров’я та видали документи, які б дозволили виїхати за кордон.

Працівники ДБР задокументували отримання працівником військкомату хабаря у 10 тисяч доларів США від одного з «клієнтів».

Під час обшуку в помешканні посадовця вилучені гроші та документи, які він готував для інших призовників.

Працівнику центру повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та в самовільному залишенні місця служби в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 407, ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Процесуальне керівництво здійснює Черкаська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

За повідомленням пресслужби ДБР

Про Все

Читайте нас також в Telegram!

01.09.2022 16:11
Переглядів: 1303
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.