Кількість хворих на кір в області збільшується - Вісті Черкащини

Кількість хворих на кір в області збільшується

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжується здійснення епіднагляду з лабораторним супроводом захворюваності на кір в області, пише Дзвін.

За результатами нагляду станом на 23.01.2018 року зареєстровано 17 випадків хворих на кір, з яких 12 осіб були не щеплені проти даної інфекції. Так, в Золотоніському районі зареєстровано 12 випадків захворювання на кір, Лисянському та Звенигородському районах по 2, Маньківському районі – 1. Серед захворілих осіб – 9 дітей віком до 17 років.

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. Епідситуація контрольована.

Наголошуємо, що основним способом профілактики кору є вакцинація, яка і забезпечує захист від хвороби. Вона здійснюється живою протикоревою вакциною, яка формує надійний та тривалий імунітет у 95 – 97% щеплених, а також попереджує розвиток ускладнень. Вакцинація проводиться у віці 12 місяців, з подальшою ревакцинацією у 6 років.

При появі перших ознак захворювання необхідно терміново звернутися за допомогою до лікаря та не займатися самолікуванням. Своєчасне звернення за медичною допомогою – запорука збереження Вашого здоров’я!

25.01.2018 21:59
Переглядів: 719
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.