Черкащина стала пілотною областю, де запрацює ініціатива “Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні”

Її втілить в межах п’ятирічного проєкту компанія Alinea International “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). Фінансує програму Уряд Канади.

Зустрілися із представником проєкту Віталієм Белецьким та групою радників ініціативи. Повідомляє Роман Боднар на сторінці у Фейсбук

У чому суть проекту?

Саме громада має обирати пріоритетні напрямки публічного інвестування залежно від власних потреб. У пріоритеті – підвищення потенціалу об’єднаних територіальних громад.

Експерти, а це ті, хто працювали над запуском реформи з децентралізації, налагоджували роботу Держфонду регіонального розвитку, допомагатимуть виявляти інвестиційні потреби ОТГ, готувати проекти та втілювати їх.

Залучатимемо до роботи й нашу Cherkasy Regional Development Agency, яка уже має досвід аналогічної роботи з громадами.

Канада є ключовим партнером України. На сьогодні ця країна втілює у нас 13 своїх проєктів. Черкащина ж стала частиною одного з них як першопроходець.

Разом з командою ми виокремили два стратегічних ключових шляхи розвитку Черкащини, які є взаємодоповнюваними та взаємопоєднуваними.

Перший великий напрямок – формування спроможної економіки.

Другий – покращення якості життя, а це й освіта, культура, безпека, екологія.

Стала економіка формує інвестиції для розвитку та покращення якості життя. Останнє формує кадровий потенціал із освічених кваліфікованих людей, які прагнуть працювати вдома.

У цьому плані для нас важливий досвід та консультації міжнародних експертів.

29.07.2020 13:18
Переглядів: 541
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.