БІЛЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ШКОЛИ РОЗМІСТИЛИ ПРОВОКАЦІЙНУ РЕКЛАМУ ІЗ ''СИНІМ КИТОМ'' (ФОТО) - Вісті Черкащини

БІЛЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ШКОЛИ РОЗМІСТИЛИ ПРОВОКАЦІЙНУ РЕКЛАМУ ІЗ ”СИНІМ КИТОМ” (ФОТО)

Як повідомляє сайт http://vikka.ua

У Черкасах на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного та Симиренківської поблизу школи № 13 розмістили провокаційну рекламу із “синім китом”. Про це повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин на своїй сторінці у Facebook.

“Переконаний, на таку провокацію варто реагувати стримано, привертаючи мінімум уваги дітей. Також переконаний, що у світі сучасних технологій цілком можливо встановити, хто і де друкував постери та як розміщував. Це питання правоохоронців. Маю фото, але не вважаю за потрібне його розміщувати. У мережі цих зображень стає забагато. Зараз працюю над тим, щоб зображення прибрали з борду”, – зазначив очільник освіти.

Начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради Андрій Поліщук повідомив, що ця реклама розміщена на самовільно встановленому білборді, який взагалі повинен бути демонтований.

За його словами, директор департаменту освіти Ігор Волошин вже звернувся з приводу цієї реклами до управління інспектування, де найближчим часом мають відреагувати та вжити необхідних заходів.

05.04.2017 16:02
Переглядів: 468
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.