11 медалей на Чемпіонаті Світу та Європи завоювали уманські студенти

Новий світовий рекорд та 11 медалей – результати участі спортсменів УДПУ в Чемпіонаті Світу та Європи.

Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентин Хмільовий та Вадим Марчак, які вибороли право захищати честь держави у складі національної збірної на Чемпіонаті Світу серед студентів та Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, що проходили 12-15 травня в м.Порту (Португальська Республіка), продемонстрували високі спортивні результати.

Змагання, учасниками яких стали 166 спортсменів з 17 країн світу, відбулися на високому рівні. Українські гирьовики виступили найкраще: із міжнародних змагань Валентин Хмільовий (вагова категорія до 75 кг) привіз шість нагород (п’ять золотих та одну срібну) і встановив новий світовий рекорд серед студентів; Вадим Марчак (вагова категорія +90 кг) виборов п’ять нагород – чотири золотих та одну срібну медаль. В кінцевому підсумку збірна команда України здобула І загальнокомандне місце, обійшовши ізраїльських та італійських спортсменів. Серед студентських збірних українська команда також стала першою.

24.06.2016 11:45