Гороскоп від Ольги Соломки з 4 по 10 лютого - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 4 по 10 лютого

Овен (21.03 – 20.04)

Через ваш гострий язик доведеться більше працювати. У той час коли інші пристосовуються до обставин, ви прете напролом. Застосуйте нині ну хоч трохи дипломатії, не будьте такими критичними і категоричними.

Тілець (21.04 – 20.05)

Усі юридичні та паперові справи вирішаться для вас позитивно, більше того – можуть принести гроші та перспективи на майбутнє. Тож заплануйте собі на цей тиждень усе, що стосується права та різних бюрократичних справ.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Завершуйте усе своє колишнє життя, і виходьте на нові обрії. Ваш високий професіоналізм стане приводом до початку нової кар’єри, можливо, дуже незвичної для вас та оточення, а нові ідеї покажуть вам шлях до успішного просування.

Рак (22.06 – 22.07)

Ваша впевненість і спокій приваблює до вас багатьох людей, тож не дивуйтесь, що до вас горнуться, вами захоплюються, вас навіть обожнюють. Одне з таких захоплень може перерости у щось більше ніж гарні стосунки

Лев (23.07 — 23.08)

Перемога на вашому боці! Якась непроста ситуація, що тяглася досить довго і заважала вам спокійно жити, врешті вирішиться на вашу користь. І ви почуватиметесь сильними і рішучими, готовими звернути гори і повернути ріки.

Діва (24.08 – 22.09)

Посередині тижня вам просто необхідний невеликий період заглиблення в себе. От щоб просто сховатися навіть від люблячої родини і вірних друзів для того, щоб послухати тишу і себе. А потім вам раптом почне щастити в усьому….

Терези (23.09 – 23.10)

Можете отримати цікаві пропозиції щодо роботи і заробітку. Не розраховуйте, що це будуть спочатку дуже великі гроші, але на хліб і видовища вистачить. А потім і на щось більше можна розраховувати.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Цього тижня доведеться робити відповідальний вибір – перед вами відкриються два кардинально протилежні шляхи, але однаково привабливі і перспективні. Оберіть той, до якого більше лежить ваша душа і де вам буде спокійніше.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Доля і гроші до вас цього тижня будуть прихильними і щедрими. Але і ви не забувайте ділитися з іншими цією щедрістю. Саме час віддавати борги, придумувати гарні нагоди подякувати близьким за їх любов і терпіння.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Коли цього тижня ви раптом відчуєте, що потрапили у безвихідь через складні стосунки, через те, що вам доводиться боротися за свої права, згадайте про те, що інколи треба ставити себе на місце іншого. А вміти домовлятися – це обов’язкова навичка людини.

Водолій (21.01 – 19.02)

Родинні справи йдуть на лад. Ваша сім’я згуртовується, всі «родичі гарбузові» почуваються щасливими і потрібними одне одному. Починаєте планувати якісь справи щодо землі чи нерухомості. Можливо, плануєте ремонт, посадки чи насіння на розсаду сієте.

Риби (20.02 – 20. 03)

Прекрасний цей тиждень принесе вам здійснення однієї вашої найзаповітнішої мрії. За допомогою якихось дуже впливових людей час немов прискориться і ви незчуєтеся, як вже опинитися там, де і не могли мріяти.

Ольга Соломка

03.02.2019 19:36
Переглядів: 652
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.