Як розважається лисянська молодь - Вісті Черкащини

Як розважається лисянська молодь

Лисянська молодь, зокрема покоління від 15 до 25 років, особливо із введенням карантину, потрапило в замкнуте коло – коли немає чим зайнятися – треба випити, а коли випив – немає чим зайнятися. Тоді б’ються ліхтарі і бетонні паркани, тоді обмальовуються стіни, тоді вся центральна площа селища зранку засипана шматками скла від пляшок, сліди шин від нічного «дрифту». Те ж саме можна побачити у будь-якому куточку Лисянки. Останні «подвиги» – розмальовані кінотеатр, паркани в центрі селища потрощені паркани за будинком культури, побиті стовпчики дитячого майданчика. Все це фіксує на камеру і викладає у Фейсбук громадський активіст, фотограф і мандрівник Іван Любчич.

«Візьміть балончики, коли вже так кортить, але перед цим зайдіть на Youtube – подивіться, що і як малюють розумні люди. Врешті, запитайте у лисянського художника Володимира Єршова, подивіться його роботи. Попросіть дозволу у власника того бетонного паркану, і я певен,що він дозволить вам намалювати щось приємне» – радить таким «художникам» Іван Любчич.

Він часто буває в лісі, на березі річки, «полюючи» за вдалими пейзажами, але все частіше, зізнається, натикається на місця перебування наркоманів.

–Ще років 10 тому такого не було, каже чоловік. – Вірніше було, але не так масово, і дуже рідко. Збираючи гриби я натикався на столику в лісі на нашвидкоруч зроблений з двох пластикових пляшок «бульбулятор». Тепер вони кругом – під мостом, біля криничок, на лавках біля автостанції. По-справжному стає страшно за майбутнє таких молодих людей.

 

Іван СМОЛІЙ

25.11.2020 11:02
Переглядів: 324
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.