«Я готувала його до того, що він особливий»: родина з Лисянщини просить допомогти їхньому сину - Вісті Черкащини

«Я готувала його до того, що він особливий»: родина з Лисянщини просить допомогти їхньому сину

6-річний Тимур Жирун із села Яблунівка на Лисянщині має вроджене двостороннє незрощення обличчя. Про страшний діагноз мати Крістіна Кердань дізналась, коли була ще вагітною. Медики повідомили, що патологія могла передатись від рідного батька. Останній покинув дружину, коли про це дізнався.

Жінці та її сину взявся допомогти телепроект «Я соромлюсь свого тіла». Встигли зробити одну операцію. Продовжити лікування завадив карантин.

Першу операцію нам зробили, коли сину був 1 рік, – розповідає Крістіна Кердань. – 2 роки тому написала на телевізійний проект. Нас взяли. Але через карантин, встигли зробити лише одну операцію. Другу операцію мали робити в березні минулого року. Ще згодом планувалась корекція обличчя та очей.

Жінка мріє, щоб сину якнайшвидше виправили вади і він зміг піти до 1-го класу.

Невдовзі Тимуру буде 7 років. Має піти до школи, – продовжує Крістіна. – Коли тільки народився, з лівого боку обличчя в нього все було повністю відкрите. Це після першої операції йому все позшивали. А до цього син не міг їсти самостійно. Годували зі шприца. Я готувала його до того, що він особливий. Тимурчик дуже розумний. Не замкнувся в собі.

Чергове хірургічне втручання призначили на 6 квітня. Медики перекриватимуть відсутнє тверде піднебіння. До цього моменту жінка має зібрати кошти. Конкретної суми поки не відомо.

4149499136427059 Кердань Микола Костянтинович (батько)

Анатолій БУЗИНА

18.03.2021 16:13
Переглядів: 1938
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.