У Лисянському лісгоспі триває акція «Створюємо ліси разом» - Вісті Черкащини

У Лисянському лісгоспі триває акція «Створюємо ліси разом»

У рамках Всеукраїнської акції Держлісагентства “Створюємо ліси разом”, яка проходить в період з 21 березня по 17 квітня 2021 року у Лисянському лісгоспі відбувся захід зі створення лісових культур, до якого долучились керівництво Лисянської ОТГ, представники правоохоронних органів, Державної служби надзвичайних ситуації, податкової служби, учнів Лисянського шкільного лісництва.

Інформує сайт Ліси Черкащини

На ділянці учасників акції зустрів директор ДП «Лисянське лісове господарство» В’ячеслав Шако. Перед початком роботи він ознайомив присутніх з характеристикою лісокультурної площі та технологією створення лісових культур.

Головний лісничий Лисянського лісгоспу Віталій Марусіч провів інструктаж та пояснив правила садіння сіянців за допомогою меча Колесова.

Садіння лісових культур було проведено у Лисянському лісництві на загальній площі 1,5 га. Загалом учасники акції висадили 3,5 тисячі сіянців дуба звичайного та горіха чорного.

«Мета цього заходу максимально привернути увагу громадськості до процесу відтворення лісів, донести важливість та складність лісівничої справи. Крім того, кожного року ми долучаємо до таких акцій й школярів, зокрема й учнів шкільного лісництва, аби власним прикладом виховувати в молоді дбайливе ставлення до довкілля», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

14.04.2021 16:32
Переглядів: 231
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.