Продавці у Лисянці створили красу власними руками

Не зважаючи на війну, тривоги, щоденні турботи, люди стараються зробити щось приємне для себе і оточуючих. Прикрасити рослинами своє робоче місце вирішили в Лисянці на Черкащині і продавці молочних та м’ясних продуктів в центрі селища. Це люди різного віку, і навіть не всі жителі Лисянки. Але ніхто з них не байдужий до природи, хоче бачити селище зеленим і квітучим.

Вони вирішили посадити плакучі верби і біля них облаштувати невеличкі клумби. Привезли з дому квіти, воду і навіть землю. І робота закипіла. Г. Сюкало із Звенигородки, Клавдія Безрека з Писарівки, Л. Павленко із Хижинець, В. Візнюк із Лисянки – всі разом створили красу, яка буде довго радувати і продавців, і покупців, і всіх перехожих.

Директор КП «Благоустрій» Віктор Куценко схвально відгукнувся про таку ініціативу і закликав підприємців, власників магазинів, аптек підтримати її. Кожне посаджене деревце, квіти – це не лише створює комфорт на робочому місці, а є окрасою вулиці, селища. Торік комунальне підприємство висадило в них петунії, які, на жаль, не довго радували лисян своєю красою, бо частину з них покрали, понівечили. Цього року висадили чорнобривці. Можливо, вже не підніметься рука знищити квіти, які людям додають трішки радості в цей нелегкий час.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: У комунальному підприємстві на Тальнівщині працюють завзято та дякують за допомогу

Читайте нас також в Telegram!

 

17.05.2022 15:35
Переглядів: 1950
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.