На Лисянщині відновлюють місцеві дороги

До школи цього року бужанські діти підуть новенькою асфальтованою дорогою. Днями шляховики з МП «Прометей» завершили відновлення асфальтованого покриття на проміжку дороги від місцевого базару до цукрового заводу (на знімку).

– Сенсу робити ямковий ремонт не було, – коментує провідний інженер ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області» Володимир Кузьменко. – Ми поступово відмовляємося від таких малоефективних і затратних робіт. Більше практикуємо ось такий середній ремонт з накладанням шару асфальту на розбитих ділянках дороги. Перевіряється товщина асфальту, укатка. Якість і надійність – це перша вимога до виконавців робіт. Асфальт доставляємо з Києва, так як тамтешній виробник відпускає його нам без затримок, в необхідній кількості, йде на поступки, відпускаючи в кредит. Тому й об’єм виконаних робіт по Лисянському району за останні два місяці досить чималий – провели поточний дрібний ремонт в Шестеринцях, Ріпках, Рубаному Мосту, Винограді. Тепер рухаємося в напрямку Шубиних Ставів.

З ремонтом доріг державного значення, в тому числі через Бужанку, ситуація складніше. На ці цілі було заплановано цьогоріч по Черкаській області обмаль коштів ( лише 6 відсотків до потреби). Новопризначений голова ОДА Ігор Шевченко добивається збільшення фінансування на відновлення доріг, і цілком можливо, що восени, за сприятливих умов, пощастить відремонтувати їх і на Лисянщині.

Олександр ЩЕРБАТЮК

21.08.2019 14:50
Переглядів: 1100
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.