”Моя душа залишилася в Лисянці. В Черкасах я не прижився”

Голова обласної ради і водночас її депутат від Лисянщини Олександр Вельбівець звітував перед виборцями свого округу за рік своєї роботи. Вперше за багато років, зазначив він, “понад шість мільйонів гривень зайшло в район з бюджетів інших рівнів”. Ці додаткові кошти, які завдяки зусиллям депутата дозволили запустити в дію проекти, які давно чекали своєї черги, і які, через обмеженість місцевих бюджетів, реалізувати було неможливо. – Перша моя каденція почалася з переведення котельні Хижинської школи на альтернативні види палива, – поділився з виборцями депутат. – Далі питання енергозбереження для мене стало пріоритетним. На твердопаливні котли вдалося перевести Лисянську ЗОШ №2, районну лікарню, на черзі – Мар’янівський НВК. У Лисянському НВК реконструювали дах, а наступного року тут потрібно братися за заміну системи опалення, яка функціонує ще з 1961 року”.

Також у Лисянській ЗОШ №2 замінили більшу частину віконних блоків. Олександр Вельбівець розповів про підтримку ним творчо обдарованої молоді, яка демонструє свої таланти на обласних, всеукраїнських конкурсах і фестивалях, допомогу самодіяльним художнім колективам, зокрема, фольклорному гурту “Калина”, якому присвоєно звання народного, нещодавно створеному при селищній ветеранській організації ансамблю “Джерело”. Одним з головних своїх завдань він вважає “відірвати дітей комп’ютерів та вулиці”, і залучити їх до активного способу життя. Для цього за ініціативи й сприяння депутата було відкрито в Лисянці спортивний майданчик з штучним покриттям, де щотижня проводяться футбольні турніри за участю дитячих і дорослих команд.

В одній з них грає і сам Вельбівець, бо, зізнається, “моя душа залишилася в Лисянці. В Черкасах я не прижився”. Велику увагу наш обранець приділяє ремонту та будівництву доріг у районі. Ці роботи останнім часом пожвавилися, і цілком логічно, з метою здешевлення їхньої вартості, виникла потреба у власному асфальтному заводі. Його будівництво розпочнеться вже наступного року і забезпечить роботою 20 жителів Лисянки.

Олександр ЩЕРБАТЮК

21.12.2016 15:05
Переглядів: 1252
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.