Лисянські лісівники та рятувальники гасили умовну лісову пожежу (відео) - Вісті Черкащини

Лисянські лісівники та рятувальники гасили умовну лісову пожежу (відео)

Пожежонебезпечний період – один із найвідповідальніших у роботі лісівників. Необхідно пильнувати, аби в лісових масивах не виникало пожеж, а в разі виявлення, вчасно загасити. Тож з метою відпрацювання злагоджених дій лісівників і рятувальників при гасінні лісових пожеж на базі Лисянського лісництва Лисянського лісгоспу було проведено тактико-спеціальні навчання.

Повідомляє ПРОЧЕРК

На заході були присутні директор Лисянського лісгоспу, керівництво 3-го державного пожежно-рятувального посту управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, керівництво Лисянського району та голова комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

20200723_123431

Після теоретичної частини, на якій директор держлісгоспу В’ячеслав Шако розповів про план проведення навчання, озвучив тактику та способи гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання спільних дій під час ліквідації умовної лісової пожежі, де було продемонстровано застосування протипожежної техніки та інвентарю. Загалом у навчаннях було задіяно 18 осіб, 8 працівників державної лісової охорони, 10 рятувальників та 5 одиниць техніки.

Працівникам лісового господарства та рятувальникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж, отже мету навчань було досягнуто.

Лисянка-пожежні-навчання

Варто зауважити, що лисянські лісівники регулярно проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання пожежної безпеки в лісі, а також встановлюють нові та оновлюють вже існуючі аншлаги на протипожежну тематику.

31.07.2020 17:09
Переглядів: 430
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.