Хто тепер керуватиме Лисянщиною? - Вісті Черкащини

Хто тепер керуватиме Лисянщиною?

Фото тематичне

Після оприлюднення Центральною виборчою комісія України результатів виборів по Лисянській селищній та Бужанській і Виноградській сільських радах, стосовно обрання керівників громад особливих несподіванок не трапилося: у Лисянці прогнозовано переміг представник політичної партії «За майбутнє», колишній директор Звенигородського держлісгоспу Анатолій Проценко, а в Бужанці та Винограді на своїх місцях залишилися Валентина Стадник та Анатолій Демерза, які вже мають по кілька каденцій і відчутну підтримку жителів громад.

А от партійна мапа Лисянщини в новообраних радах вийшла досить строкатою. У Лисянці 26 депутатських мандатів розділили між собою, в основному, представники партій «За майбутнє», ВО «Батьківщина» та «Європейська солідарність».  Голова РДА Володимир Гуня та голова райради Ярослав Попко, які балотувалися відповідно від партій «Слуга народу» та «Європейська солідарність», теж увійшли до депутатського корпусу. У Бужанці більшість голосів набрали висуванці «Слуги народу», а у Винограді неочікувану перемогу здобули представники маловідомої партії «Основа», лідером якої є бізнесмен Сергій Тарута.
Представники «Радикальної партії Олега Ляшка» не ввійшли до складу жодної ради, хоч і брали участь у виборчих перегонах, а «Опозиційної платформи – За життя» здобули лише один мандат.

 Іван СМОЛІЙ

23.11.2020 09:00
Переглядів: 1282
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.