Громада села на Лисянщині сама взялась за ремонт доріг

Їздити вулицями села Почапинці на Черкащині стало комфортніше: зникли вибоїни, котрі раніше траплялися тут чи не через кожні кілька метрів, самі ж шляхи рівненькі та доглянуті. Відзначають зміни і власники автівок, резонно зауважуючи, що дешевше дорогу зробити, ніж щораз ремонтувати підвіску.
Напевно, найбільша заслуга в цьому старости села Сергія Кулика, котрий не лише ініціює починання громади, а й надає особисту техніку, сам підвозить матеріали на тракторці, придбаному торік для громади. Ним, до речі, збирають і сміття по вулицях.
– Грошей на ремонт доріг немає, тим паче, під час війни, тож вирішили привести їх до ладу самотужки, – розповів Сергій Васильович. – Торік це вдалося зробити, маємо певний досвід у таких справах. Придбали потрібні матеріали, залучили до роботи працівників місцевого СТОВ «Злагода». Дуже виручила будівельна компанія «Автострада», яка віддала нам старий асфальт, зрізаний під час ремонту дороги державного значення.
Окрім доріг, вистачає в Почапинській громаді й інших турбот. Більшість з них пов’язані з війною. До останнього часу тут перебувало більше 180 осіб переселенців, яким надали тимчасове житло, одяг, їжу, паливо. Нині більшість жителів звільнених від окупантів територій повернулися додому. Але громада, як і раніше, готова приймати в себе людей, які виїхали із зони воєнних дій. Водночас, для почапинчан, які б’ють ворога в різних підрозділах ЗСУ, готують продовольчі посилки. Нещодавно на громадському ставку виловили рибу, і наробили з неї майже 300 банок тушонки, які відправили на передову з бійцями, які приїжджали у відпустку.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: У Тальному відбувся аукціон на підтримку лідера гурту «Тінь Сонця»

Читайте нас також в Telegram!

06.07.2022 15:25
Переглядів: 1052
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.