Кубок на честь чемпіонки - Вісті Черкащини

Кубок на честь чемпіонки

У Бужанській ЗОШ минулими вихідними відбувся волейбольний турнір за кубок дворазової дефлімпійської чемпіонки з пляжного волейболу Олени Онокало. У змаганнях взяли участь чотири чоловічі та три жіночі команди.

Серед чоловіків найсильнішою була команда “Підприємець” із Ставищ, Київської області, яка здобула перше місце. Друге місце за командою “Школа №1” із.Жашкова, а третє і четверте місця відповідно розділили між собою “Будівельник” з Бужанки та “Злагода” з Почапинець. Жіночий волейбол у Бужанці завжди був у пошані, тому на спортивному майданчику їм рівних не було. Сільські команди “Юність” та «Бужанська школа» здобули перше і третє місця місце, а почапинські волейболістки були третіми. Глядачі отримали незабутні враження від красивої гра. Олена Онокало була присутня на святі разом з сином та батьками.

Сільський голова Бужанки Валентина Стадник вручила подарунок почесній гості та підготувала смачні торти, грамоти та подарунки для учасників змагань. Учні школи піднесли Олені Онокало коровай та подарували присутнім запальну пісню “Годі, браття, сумувати”.

Степан ВІЗІРЕНКО

21.03.2018 12:43
Переглядів: 639
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.