Діти з Лисянщини відпочили в наметовому таборі

Близько 80 дітей, від шести до п’ятнадцяти років, із Лисянки та прилеглих сіл змогли провести незабутній тиждень в єдиному на Лисянщині наметовому таборі. В програмі відпочинку були передбачені спортивні ігри, стрибки на батуті, стрільба з луків, майстер класи, загальні ігри, конкурси, спілкування в групах.

– На жаль, вже на третій день після початку відпочинку почалася злива, яка завадила реалізації запланованої програми, – розповів директор табору Микола Натьос. – Короткочасні дощі в наступні дні вносили незаплановані корективи в роботу табору. В нас виникали труднощі з подачею електроенергії, доставкою води та продуктів по розмитій дорозі, було складно готувати їжу на мокрих дровах. Та, незважаючи на стреси і труднощі, працівники табору згуртовано робили необхідну роботу, вирішували поточні проблеми. Оптимістичний настрій наставників передавався дітям, які в свою чергу підтримували нас, та надихали своїми посмішками.

Смачні страви готували дітям в польових умовах кухарі Людмила Микитченко та Світлана Костенко. Великий вклад в господарчу роботу внесли Олександр Лясковський, Петро Салій, Віктор Тригуб. Приватний підприємець Валентин Совенко безкоштовно забезпечував табір водою, медпрацівник Лариса Натьос турбувалася про здоров’я дітей, директор київської клініки «Нью лайф» Давид Нога, безкоштовно передав ліки для надання, в разі потреби, першої медичної допомоги. В останній день діти виходили в похід до Козацького валу, який розташований поблизу села Хижинці, потім було вечірнє вогнище, а на ранок – усмішки і прощальні обійми.

Степан ВІЗІРЕНКО

14.08.2018 08:56
Переглядів: 447
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.