Азовці з передової подякували лисянам за пиріжки і тушонки

«Дванадцята доба спротиву. Волонтери падають з ніг, але продовжують робити свою справу З’явилась лють. Виробився чіткий алгоритм дій», – написав у Фейсбук лисянський волонтер Андрій Проців. У такому режимі працює сьогодні вся Лисянщина.

Основне завдання, на якому зосередилися всі громади – забезпечення харчуванням військових підрозділів української армії на передовій. Лисянські жінки, зокрема, об’єдналися, покликали своїх зятів і невісток, синів і дочок, які приїхали до батьків із охоплених пожежами міст.

–Робимо для перемоги те, що можемо, а можемо ми, як показали останні дні, багато, – розповіла організатор Тетяна Михайленко. – Жителі селища, фермери звозять до шкільної їдальні, яку ми перетворили у цех по безперервному виробництву тушонок, каш, пиріжків, цілі тушки свиней, крупи, рибу. Вони ж приносять з дому і банки для консервації. За останні дні ми відправили захисникам 1385 банок м’ясних консервів і 340 рибних, щодня напікаємо по п’ять ящиків пиріжків. Робота триватиме до самої перемоги.

Добровольчий батальйон «Азов», над яким взяли шефство лисяни нещодавно надіслав відеозвернення до жителів селища з подякою за «смачні лисянські пиріжки», і запевнив, що не пустить ворога на священну землю Богдана і Тараса.

Іван СМОЛІЙ

 

07.03.2022 13:54
Переглядів: 3259
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.