У Єрках довели: вишиванка – справді код нації

У Єрках на Черкащині 19 травня з нагоди Дня вишиванки провели благодійну фотосесію з професійним талановитим фотографом – Максимом Пшеченком, під час якої збирали кошти на лікування українських військових, що перебувають у шпиталі.

Варто зауважити, що захід вдався, в ньому взяли участь чимало людей, особливо дітей. Всі отримали гарні емоції й неймовірні світлини від Максима. За час зйомок (з 12-ої до 16-ої години) волонтерам через благодійну скриньку вдалося зібрати 2218 грн допомоги пораненим захисникам. Акція проходила під гаслом «КРОКуємо до Перемоги».

«З нами сьогодні у вишиванках – українці всього світу. І ті, які опинилися в інших країнах з кінця лютого. Так ми засвідчуємо: ми разом, ми непереможні, і ми пишаємося тим, що ми – українці.

Ми загоїмо рани і відновимо наші прекрасні міста і села. І у свята, і в будні на їхніх вулицях будуть квітнути візерунки наших вишиванок – символи нашого незламного українського духу. Краса наших душ неминуче відтвориться у красі наших вулиць і міст. Ми відбудуємо все зруйноване. Ми зробимо Україну сучасною державою, яка процвітає.

Ми доводимо всьому світові щодня і щогодини у власній боротьбі за Незалежність, що українці – єдина нація, єдиний народ і ми непереможні», – коментує подію одна з організаторів акції, волонтерка Анна Гунченко.

Наближаймо Перемогу РАЗОМ, долучаймось до волонтерства. Все буде Україна!

До слова, фотозону створювали: Інна Сагало, Валентина Козієнко, Орися Кузьменко.

Організатори заходу – місцева влада у співпраці з місцевою волонтерською організацією.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Дружині захисника з Катеринополя потрібна термінова операція на очах

Читайте нас також в Telegram!

24.05.2022 09:18
Переглядів: 876
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.