Ще два автомобілі з Єрок відправлять на фронт

Два автомобілі з Єрок, що на Черкащині, вже незабаром відправлять на фронт. Один (ВАЗ 2106) придбали спільними зусиллями, військові разом з волонтерами громадського формування «Правопорядок» Єрківської ТГ. Другий – люди просто подарували для потреб наших захисників.

«Нарешті ми знайшли та придбали автомобіль. Так, це не дорогий позашляховик, а це ВАЗ 2106, який дуже ТЕРМІНОВО потрібен нашим хлопцям на передову, – повідомляє волонтерка Інна Куцаєнко. – Я дякую всім, хто долучився до збору. Сума, яку ми зібрали та доклали, становить 5000 грн, решту (25000 грн) військові сплатили самі. Крім того, є ще одна приємна подія. Знайшлися дуже добрі люди, які подарували нам свій старенький автомобіль ВАЗ 2101, щоб підготувати його та передати на ЗСУ. Роботи біля нього звичайно багато і коштів нам треба буде вкласти чимало. Але вірю, що спільними зусиллями ми впораємось».

Перше авто волонтери вже перефарбували, відремонтували й готують до відправки.

Хто бажає долучитися до доброї справи та допомогти відновити і підготувати автомобіль ВАЗ 2101 до повної «бойової» готовності, залишаємо номер волонтерської карти: 5168742242629388, ПриватБанк.

Разом ми сильні!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Підприємець з Тальнівщини розповів про те, як вдалося транспортувати військових на протезування до США

Читайте нас також в Telegram!

11.08.2022 10:34
Переглядів: 416
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.