На Катеринопільщині не задоволені реформою пошти - Вісті Черкащини

На Катеринопільщині не задоволені реформою пошти

Мешканці сіл не задоволені реформою «Укрпошти»: «У нас усі обурені цією реформою, — розповідає пенсіонерка Ніна з Пальчика. — Для кого її зробили? Тільки не для людей! Був свій поштар, ми йому довіряли. Отримував якусь мінімалку, та й то півставки. І те забрали! Тепер присилають до нас якихось чужих на машині. Ми боїмося їм навіть хвіртки відкривати. Звідки знати, хто приїхав і з яким умислом? На обслуговуванні в селі багато старих, немічних людей, які або зовсім не ходячі або виходять на вулицю раз-два на місяць. Нам страшно! А раптом аферисти перевдягнуться листоношами? Ми й комуналку боїмося через них сплачувати. А що, як вони гроші собі заберуть, а в нас борги накопичуватимуться? Потім світло, газ відключать. Про пенсію й говорити годі. Мабуть, доведеться переводити на банк та просити родичів, щоб їздили в Катеринопіль з карточки знімали».

Жінка скаржиться, що на новий квартал їй навіть газет не запропонували передплатити, хоч раніше вона була активною передплатницею.

Схожа ситуація і в Ступичному.

«Якось люди посходились на пошту, щоб рахунки посплачувати, на 11-ту ранку, а машина приїхали о пів на четверту. Десь затрималась, — розповідає місцева мешканка Наталія. — Газети приходять з великим запізненням, матеріал на момент отримання вже не актуальний. А, буває, взагалі  преса не доходить. Тому багато людей відмовляється від передплати. Напишіть, щоб повернули наших сільських листонош. І хай зарплату їм дадуть гідну, а не ті «сльози», що платили. Ці нові не винні ні в чому, але люди їх не знають, і тому не довіряють. Та й вони людей не знають, а за адресою важко когось знайти, не на всіх хатах є таблички, а на тих, що є, переважно старі назви вулиць».

Натоміть у самому Катеринополі люди особливих змін наразі не відчули. Пенсію носять справно, пресу також. Листоноші ті ж.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

12.01.2021 10:58
Переглядів: 1129
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.