На дорозі з Катеринополя у Тальне «летить» ходова й деформуються диски - Вісті Черкащини

На дорозі з Катеринополя у Тальне «летить» ходова й деформуються диски

Колись дорога від Катеринополя до Тального була улюбленим місцем для учнів водійських курсів: рівна, гладенька, без великого трафіку.
– Так, я там теж училася їздити, – каже катеринопільчанка Галина. – Це була найбезпечніша дорога поблизу Катеринополя. До того ж, можна було звернути на польові шляхи, тренуючи повороти, паркування тощо. Навчаючись, я не боялась там їздити. А зараз водійський стаж у мене 8 років, а я боюсь їхати на Тальне. Це не дорога, це випробування для будь-якого водія. Щоразу бачу, на ній хтось ремонтується. Люди можуть проїхати пів України, а в нас на цій трасі розбити ходову або диски. Це просто жах. Довгий час була занедбаною лише тальнівська частина дороги, а тепер і катеринопільська вже майже така. Де наше «велике будівництво»? Агов? Ми чекаємо. Шановні чиновники, ворушіться, адже тут також люди живуть!


Зауважимо, стан дороги так допік водіїв, що хтось не втримався й поруч знака «Вибоїна», розміщеного на рубежі Тальнівщини й Катеринопільщини поблизу Червоного, прикріпив табличку «На Берлін». Дорога й справді ділянками нагадує фронтову після бомбардування.


Втім, не лише стан дорожнього покриття бентежить на цій трасі. Ще більше обурюють смітники обабіч, за якими невдовзі й хреста видно не буде. Адже завзяті «господарі», що очевидно з усіх сил борються в своїх дворах за чистоту, організували на обочинах стихійні звалища. Найбільше – коло православного хреста на в’їзді в Тальне.
– Скільки світом мандрував, такого не бачив, – коментує Віктор Коріненко, що їхав з нами в авто цією дорогою. – Був я і в Польщі, і в Чехії, й у Прибалтиці, скрізь чисто, зелено, акуратно. А тут хреста смітниками закидали, нічого святого не мають люди! Страшно. Боляче! І головне, що ні влада не бачить, ні розпорядники цієї дороги. Та невже наш народ аж так себе не поважає, що згоден жити, як поросята, в багні?


Нагадаємо, дорога Т-24-11 «Звенигородка – Катеринопіль – Тальне» є територіальною дорогою загального користування місцевого значення, вона перебуває на балансі Служби автомобільних доріг України («Укравтодору») і повинна обслуговуватися за рахунок держави.
Як обіцяли нам колишні губернатори, 2021 рік мав стати роком ремонту доріг категорії Т. З нетерпінням очікуємо!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

08.04.2021 15:10
Переглядів: 1163
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.