Гімназисти з Катеринопільщини зібрали чималеньку суму для ЗСУ

Учні та педколектив Вікнинської гімназії з Черкащини знайшли гарний спосіб допомогти українським захисникам – провели шкільний ярмарок. Асортимент товару був досить широким: молоко, пиріжки, печиво, солодкі трубочки, горішки, полуниці, торти, круасани – все, чого душа бажає.

Тож і покупці не забарилися, прийшли мами, бабусі, односельці. А як інакше: хіба можна пропустити таку смакоту, та ще й домашнього виробництва? Товар швидко розійшовся. Гарний настрій та корисна справа як додатковий бонус, адже кошти від ярмарку діти вирішили перерахувати на потреби ЗСУ. А це аж 7 680 гривень. «Кошти передали у волонтерський центр Катеринопільської громади на підтримку наших захисників», – повідомив директор закладу Василь Кураш.

Залишились задоволеними і покупці. «Молодці! Все таке добре приготували, такі добрі смаколики, що я, пенсіонерка, насилу додому донесла. Спасибі директору школи Курашу Василю Івановичу і завучу Гень Людмилі Миколаївні за такий захід», – похвалила Галина Гаврильченко.

Зауважимо, Вікнинська школа (тепер гімназія) завжди на передовій волонтерського руху. Тут не перший рік допомагають українському війську, власне, відколи триває війна на Сході України, з 2014 року. Крім того, заклад постійно реагує на проблеми земляків, односельців, надаючи необхідну підтримку, в тому числі й фінансову. Дітей тут навчають, виховують бути свідомими, соціально відповідальними громадянами України.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: 10-річна дівчинка з Тальнівщини відрізала косу, аби допомогти ЗСУ

Читайте нас також в Telegram!

 

10.06.2022 10:19
Переглядів: 889
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.