Гороскоп від Ольги Соломки на 31 жовтня-6 листопада

Тароскоп на тиждень з 31 жовтня по 6 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Віра у себе, у свої сили допоможе цього тижня перемогти у протистоянні з противниками і конкурентами. А ще – віра у те, що на вашому боці правда і справедливість.

Тілець (21.04 – 20.05)

Незважаючи на гарні стосунки в родині і повне взаєморозуміння, все одно вам захочеться відчути себе самотнім для того, щоб насолодитися тишею і зібратися з думками.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Якщо ви зараз створюєте нові стосунки, то вам вдасться вийти із пелени туману і тверезо, з професійною чіткістю роздивитися всі переваги і недоліки цього союзу. Це може стосуватися як кохання, так і ділових взаємин.

Рак (22.06 – 22.07)

Успіх, слава і гроші – і все це буде у вас наступного тижня. Чого ще може бажати людина? Хіба що кохання, але це буде згодом. А поки насолоджуйтесь матеріальним успіхом.

Лев (23.07 – 23.08)

Цього тижня у вас буде чимало сил і для роботи, і для того, щоб порадіти життю десь за межами робочого місця. Просто не сприймайте серйозно все, що відбувається навколо, більше гри та маневреності.

Діва (24.08 – 22.09)

До вас надходять заманливі пропозиції, зустрічі можуть бути взаємовигідними, а не лише приємними, і вам залишиться тільки ставити свої умови. Словом, цього тижня гроші переслідуватимуть вас.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви на початку нового шляху і поки перебуваєте в полоні самообману – вам можете здаватися, що ситуація досить напружена, непевна, хоча насправді все, що вас оточує надто спокійне і зосереджене.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зараз у вас велика вірогідність отримати приємні новини від друзів дитинства, поспілкуватися за чаркою чаю з приємними людьми із вашого минулого. І відзначити якісь урочистості в родинному колі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ваші справи отримають прискорення, все що тяглося роками, нині може отримати чарівний пендель і вирішитися миттєво. Особливо це стосується майнових і фінансових справ.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Можливо, відчуєте трохи мандражу перед якимись важливими змінами у житті, але вони будуть фінальними і дуже приємними, немов збувається якась ваша давня мрія. Тож спокійніше – це буде добре!

Водолій (21.01 – 19.02)

Цілком можливо, що ви вирішите від одного грошового проекту перейти до ще успішнішого, причому туди, де не лише гроші, але й маєте відчуття повного і незаперечного щастя.

Риби (20.02 – 20.03)

Спокійний і робочий початок тижня невдовзі може перетворитися на бурхливі з’ясування стосунків і руйнування попередніх домовленостей. Проте, ви тільки виграєте від змін.

Прогноз для України.

Загальні тенденції. Відбувається руйнування добре налагодженної системи через те, що немає розвитку – суцільний застій. Таке враження, що занесли ногу над прірвою, а перейти немає сил.

<img src='Політика. Побачимо рішучі заяви і дії перших осіб, які можуть здатися досить радикальними.’ class=’aligncenter’/>

Економіка. Диявол П, Імператриця П, Місяць П. Тиждень буде надзвичайно цікавим і багатим на події – можливі гучні заяви про те, як ми можемо звільнитися від економічної залежності.

Міжнародні справи. Приємні новини від міжнародних партнерів – важливі переговори завершаться дуже важливими результатами і ми станемо ще ближчими до світової спільноти. Хоч приймуть нас туди і не без застережень.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

31.10.2016 11:22
Переглядів: 871
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.