Гороскоп від Ольги Соломки на 22-28 серпня

Тароскоп на тиждень з 22 по 28 серпня від Ольги Соломки.

Овен (21.03 – 20.04)

Приємний період, коли ви пізнаєте творчий бік життя, захочете створити щось прекрасне і вічне. І це допоможе вам відновити чи оживити стосунки, які занепали через непорозуміння.

Тілець (21.04 – 20.05)

Трудові будні тривають – вам цього тижня знадобляться ваші міцні навички з відстоювання власних та і чужих інтересів. Ще раз переконаєтеся в тому, наскільки ви вправні та розумні.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Навколо вас вируватимуть приємні події. А ще попереду маячать ділові пропозиції, які не лише принесуть матеріальні та фінансові вигоди, але й цілковите задоволення.

Рак (22.06 – 22.07)

. Перед вами постане дуже важливий вибір у житті, буквально «бути чи не бути»: чи то опиратися і доводити свою компетентність і майстерність чи схилитися і скоритися.

Лев (23.07 – 23.08)

Знайдіть час для того, щоб побути на самоті і знайти душевну рівновагу – вона вам скоро знадобиться. Досить впливовий і щедрий чоловік додасть вам розсудливості і віри в свої сили.

Діва (24.08 – 22.09)

Тиждень може стати переломним. Старе життя добігає кінця – ви вже не можете бути тим, ким ви були раніше, вас манять нові горизонти і нове життя. Можете попрощатися з давніми стосунками

Терези (23.09 – 23.10)

Яскравий тиждень, сповнений енергії, радості, звершень, нагород. Ви почуватиметеся настільки наповненими і щедрими, в що можете ділитися усім, що у вас є, з іншими. І вам від того тільки прибуватиме.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

В сфері особистого життя почуватиметеся якось дивно – трохи набридне все те, що вже тягнеться вже досить давно. Додайте до старих стосунків якогось перцю, щоб вони ожили.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робочі будні будуть досить продуктивними – ви професійно вправляєтеся зі своїми обов’язками, прекрасно почуваєтеся в колективі, і ще й дуже гарну винагороду отримуєте за усе це задоволення.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Маєте прекрасний заряд енергії на цілий тиждень! У вас зараз чимало сил для того, щоб звернути гори, тож використайте цей момент і зробіть врешті те, що давно замислили.

Водолій (21.01 – 19.02)

Хтось із родини візьметься вас критикувати, причому, звичайно ж, з благими намірами. Не беріть близько до серця гострі слова, знайте, що вас люблять і врахуйте слушні зауваження.

Риби (20.02 – 20.03)

Непростий період, коли через якусь жінку будуть і недоспані ночі, і почуття провини, і загалом якийсь мінорний настрій. Але не варто непокоїтися – згодом все вирулить туди, куди треба.

Прогноз для України.

Політика. Все ще сильні літні відпускні тенденції – не вистачає сил і наснаги, аби щось робилося в сфері політики – всі ще літні і в’ялі. Хіба що фінансова якась дама, можливо, Гонтарєва та президент можуть стати приводом для обговорення.

Економіка. Отримаємо шанси для вирішення важливих економічних питань, повернуться гроші, які були вкрадені. Прийде розуміння, яким чином треба вчиняти, аби економіка отримала нові смисли.

Міжнародні стосунки. Дуже багато важитиме жіноча складова, посилюється роль жінок у політиці і це дасться взнаки для України. Можливий якийсь скандал, де замішана жінка. Проте, і гроші нам принесе жінка.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

22.08.2016 11:45
Переглядів: 706
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.