Новим головним тренером збірної України вже цього тижня стане Андрій Шевченко

У п’ятницю, 15 липня, у Будинку футболу відбудеться черговий виконком ФФУ, на якому озвучать ім’я наставника національної збірної України.

За інформацією з джерел, наближених до ФФУ, майже напевно ним стане Андрій Шевченко. Якщо говорити конкретніше , то шанс призначення Шевченка становить 99%, а 1% – запас на випадок надзвичайної ситуації. Незважаючи на нібито “конкуренцію” за цю посаду між Шевченком і Мироном Маркевичем, вибір на користь молодого фахівця, який працював помічником Михайла Фоменка у збірній, був зроблений вже давно. До того ж сам Мирон Богданович, який нині надзвичайно активний у ЗМІ, не раз говорив про необхідність дати Шевченку шанс.

Що стосується умов контракту, то президент ФФУ Андрій Павелко (який, до слова, є кумом потенційного нового тренера збірної) раніше заявляв про контракт на 2 роки з можливістю пролонгації угоди на аналогічний термін. Сам же Андрій Шевченко, який був частиною тренерського штабу збірної України на Євро-2016, після провалу команди на континентальному форумі зі ЗМІ не спілкувався.

Офіційно виконком стартує у п’ятницю, 15 липня, о 14:00, а брифінг для ЗМІ за підсумками засідання призначено на 16:00.

Нагадаємо, що раніше вітчизняні ЗМІ також писали, що крім Шевченка ФФУ розглядає іноземних кандидатів на посаду головного тренера збірної України. Зокрема, називалися прізвища шведа Ларса Лаґербека та італійця Джанні Де Б’язі.

Газета по-українськи

13.07.2016 10:17
Переглядів: 812
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.