Гороскоп від Ольги Соломки на 21-27 листопада - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки на 21-27 листопада

Тароскоп на тиждень з 21 по 27 листопада від

Овен (21.03 – 20.04)

Досить спокійний тиждень, коли можна відпочити і розслабитися, чи самому, чи у колі приємних людей. Можливо, за цим розслабленням доведеться десь їхати, проте можете спокійно вирушати – дорога буде вдалою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Можливо, скоро звичний для вас світ і спосіб життя зазнає чималих змін. Вам уже настільки набридло все, що ви бачите, що ви самі створюєте такі умови, щоб зруйнувати все навколо.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Включіться в гру, що називається «конкуренція», вам сподобається. Зрештою, бійки за місце під сонцем допоможуть випустити пар, переростуть у радісне братання і можливість поповнити свої кишені.

Рак (22.06 – 22.07)

Захочеться втекти від обставин кудись світ за очі. Проте, втеча – не найкращий вихід, краще підіть назустріч своїм страхам. І ви зрозумієте, що успіх на вас очікує там, де ви зовсім не сподівалися.

Лев (23.07 – 23.08)

Хоч цього тижня у вас переважатиме легкий сум і мінорний настрій, не варто заглиблюватися в меланхолію. Краще насолодитися спілкуванням з розумним і підприємливим чоловіком.

Діва (24.08 – 22.09)

Буде нагода згадати своє дитинство і повернутися у ті світлі часи, коли вас ніщо не обмежувало у творчості. Хтось допоможе вам монетизувати ваші таланти і навчить перетворювати натхнення на гроші.

Терези (23.09 – 23.10)

Подивіться на цей світ з іншого ракурсу – і ваше життя наповниться новими ідеями, планами, енергією. Адже варто лише вибрати інший кут зору на проблему, як вона просто розчиниться.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Дуже грошовитий тиждень – кошти надходитимуть до вас з різних, часом, зовсім несподіваних, джерел. І родина потурбується про ваш добробут, і якийсь благодійник поділиться статками чи розумною порадою.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Потроху розкривається ваша здатність відчувати серцем, до того ж можливе оновлення почуттів. Ті емоції, що ви недоотримували в вашій родині, раптом посунуть на вас широким потоком.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Серце приємно щемітиме від легкого болю – хтось захоче випробувати його на витривалість. Але у вас вистачить сил перенести це випробування. Краще зверніть увагу на роботу – там на вас чекатиме творчість.

Водолій (21.01 – 19.02)

Незважаючи на те, що навколо вас вирує життя і товчуться люди, здебільшого позитивні, вам захочеться усамітнитися. Знайдіть час для себе, хоча б на пару днів десь втечіть від усіх.

Риби (20.02 – 20.03)

Обставини вимагають від вас увімкнути мозок і заручитись підтримкою товариша і однодумця. А ще – діяти рішуче і на благо не лише себе, але й тих людей, що перебуватимуть навколо вас.

Прогноз для України.

Як не дивно, але на політиків очікує тяжка праця, оскільки уваги потребуватиме якась заплутана ситуація, яку потрібно буде терміново вирішувати. Не обійдеться без самовихвалянь і збирання навколо прихильників.

Міжнародні справи. І знову активізація на фронті, більше того, можливі якісь втрати і поразки. Доведеться відстоювати завойовані території, як на словах, так і у дії. Старі домовленості припиняють діяти, натомість, треба вже домовлятися про щось кардинально нове.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

21.11.2016 10:47
Переглядів: 792
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.