Гороскоп від Ольги Соломки на 12-18 грудня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки на 12-18 грудня

Тароскоп на тиждень з 12 по 18 грудня від Ольги Соломки.

Овен (21.03 – 20.04)

Є велика вірогідність, що цього тижня ваші прибутки збільшаться – можете отримати якісь премії чи додаткові виплати з інших джерел. Спробуйте віддати десятину на благодійність – і побачите, що скоро отримуватимете ще більше.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вам захочеться цього тижня втекти від усіх і сховатися у своїй печері, аби трохи відпочити і заспокоїтися. Скористайтеся цим часом для того, аби набратися сил і бути готовими для майбутніх викликів долі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

У вас є всі підстави радіти життю – у вас народжуються нові ідеї, приходять нові ділові пропозиції, та й грошей стає все більше і більше. До того ж, маєте підтримку ділового і вправного чоловіка.

Рак (22.06 – 22.07)

Можете бути спокійними щодо ваших особистих стосунків – навколо вас гуртуються приємні люди, серед яких є чимало таких, яким ви подобаєтеся. І цього тижня багато хто з них висловить свої почуття.

Лев (23.07 – 23.08)

Можете видихати – всі ваші складності і неприємності цього тижня добігають кінця, якими б непростими вони не видавалися. І можна вже вирушати назустріч новому життю і новим пригодам.

Діва (24.08 – 22.09)

Ваша діяльність вимагатиме надзвичайних сил і уваги, але вам це подобається, оскільки ви насолоджуєтесь тим, що створюєте. Більше того, ви ще й вправно керуєте – собою та іншими.

Терези (23.09 – 23.10)

Життя настільки світле і приємне, що ви навіть не знаєте чого вам ще можна бажати. І вам слід знайти ще якусь ціль, якийь додатковий смисл для того, щоб було куди прагнути.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На вас цього тижня очікують мандри. І якщо ви їх не заплануєте, то все одно доведеться кудись вирушати – як не крути, а рухатися доведеться. Причому, в компанії з розумним і рішучим приятелем.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Раптово у ваше життя увірвуться надзвичайні приємності – хтось на блюдечку принесе вам допомогу, як матеріальну, так і моральну. Умійте тільки виважено розпорядитися цим подарунком.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зберігайте спокій і врівноваженість, хоч би хто вас підганяв з якимись благими намірами. Є ризик, що вас введуть у оману, тому перевіряйте всі документи і не зважайте на улесливі слова.

Водолій (21.01 – 19.02)

Може бути трохи складнощів на початку тижня – не бачитимете виходу, проте, скоро отримаєте цікаву пропозицію, яка допоможе встановити мир у душі, спокій у родині і достаток у гаманці.

Риби (20.02 – 20.03)

. Ви станете переможцем у протистоянні, де ви братимете участь, доведете своїм колегам свої професійні якості. Словом, ризикнете вступити в бій і справедливість буде на вашому боці.

Прогноз для України.

<img src='Суспільство. Розпач і зневіра цього тижня чомусь особливо пануватимуть в Україні. Вочевидь, вкотре зіткнемося із кричущим непрофесіоналізмом тих, хто має бути зразком фаховості.’ class=’aligncenter’/>

<img src='Політика. Хтось високопоставлений із влади раптом виявить чималу агресію аж до руйнування певної системи. Можливо, будуть ліквідовані якісь сталі бюрократичні структури.’ class=’aligncenter’/>

<img src='Економіка. Відбуватиметься проїдання того, що вже є з надією на те, що якимось чином гроші самі матеріалізуються в бюджеті. І це дуже прикро, це буде величезною поразкою – вже зайнятися святкуванням замість роботи.’ class=’aligncenter’/>

Міжнародні стосунки. Знову проситимемо грошей і вішатимемось на більш сильних, ніби інфантильні маленькі діти, які ні на що не здатні. А грошей, до речі, знову дадуть.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

12.12.2016 12:42
Переглядів: 2127
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.