У Ватутіному водолази шукають тіло 28-річного чоловіка - Вісті Черкащини

У Ватутіному водолази шукають тіло 28-річного чоловіка

У Ватутіному третій день тривають пошуки 28-річного Олексія Марусіна. Минулої неділі чоловік разом з родиною пішов відпочивати на пляж біля місцевого затопленого кар’єру. Вирішив зістрибнути з високої скали. Після цього вже не виплив. Це помітила старша донька й забила на сполох.

Це сталося о 7-8 годині вечора, – розповідає кращий друг зниклого Денис Кривенко. – Його стрибок бачила донька і ще один хлопчик на іншому боці берега. Я на 100 відсотків впевнений, що це був не суїцид. Просто нещасний випадок. Пішов із сім’єю на пляж, щоб покупатися. Далі звідти є скали, з яких часто стрибають у воду. Там під 20 метрів висота. От він туди й пішов. Після цього прибігли діти с казали, що Альоша не винирнув. У понеділок до мене зателефонував його брат. Я поїхав на те місце, але окрім взуття більше нічого не знайшов.

У понеділок за пошуки взялися водолази. Проте досі знайти тіло не вдалося через значну глибину ставка.

Водолази «прочесали» все в радіусі приблизно 5 метрів біля скал, – пояснює Денис. – Були зі Сміли й наші місцеві. Не знайшли. Значить, Олексій проплив далі. Туди, де велика глибина. А глибоко водолази пірнати не можуть. Та й, кажуть, немає сенсу, бо має сам спливти. Інші ж кажуть, що не випливе через значну глибину й тиск води. Там до дна не один десяток метрів.

Родина зниклого хоче до пошуків залучити фахівців із обладнанням для глибоководного занурення. Проте не мають на це грошей.

Я вчора розмовляв із киянином, який може пірнати на таку глибину, – продовжує чоловік. – Може обдивитися увесь той котлован. Умова: якщо не знайдуть тіло, це коштуватиме 100 доларів. Якщо ж знайдуть, то це коштуватиме 500 доларів. Це чималі гроші. Таких у нас немає, на жаль.

В Олексія Марусіна залишилася молода дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Сергій РАДЧЕНКО

 

10.06.2020 14:33
Переглядів: 15934
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.