Звенигородчанка, яка створює красу та гарний настрій - Вісті Черкащини

Звенигородчанка, яка створює красу та гарний настрій

Кожна професія по-своєму важлива. В кожної є своя місія: в лікаря – лікувати, в учителя – навчати, в будівельника – будувати, а от у флористів, труд яких ми вшановуємо 28 лютого, головна місія – створювати красу та гарний настрій. А що може бути прекраснішим квітів? Саме красивий, зі смаком скомпонований букет – запорука гарного настрою майже кожної жінки. За цим «скарбом» чоловіки шикуються на День закоханих, на іменини наречених, мам, бабусь. Та, власне, не тільки чоловіки, і не тільки на свята. Адже квіти – це завжди радість! А радість треба дарувати й поширювати світом.


Саме такою феєю, чарівницею, яка створює для звенигородчан наймиліші серцю подарунки, є Оксана Фуренко. В центрі міста вона створила прекрасну квіткарню «Прованс». Це справжнє царство квітів. Тут ви можете обрати букет, вазон, замовити для них ексклюзивний дизайн на будь-який смак та для будь-якої події.
– Ми постійно намагаємося йти в ногу з часом. На кожен сезон – свої квіти. Створюємо композиції до кожного з свят: Різдва, Дня Валентина тощо. Постійно працюємо над розширенням асортименту. Як тільки в гуртівні з’являються нові надходження, обов’язково їх замовляємо, – розповідає пані Оксана.
Жінка успадкувала любов до квіток по материнській лінії. І мама, й бабуся її були квіткарками за сумісництвом (бабуся – вчитель, мама – медсестра). Допомагають працювати у квіткарні також дві її доньки.


Народилась наша героїня у Звенигородці. Навчалась у середній та у художній школах, де виявляла неабиякі творчі здібності. Її малюнки були на міжреспубліканських, всесоюзних виставках. Згодом закінчила Ватутінське медучилище та 24 роки пропрацювала у відділенні фізіотерапії Звенигородської лікарні.
Разом з тим, уже 25 років захоплюється роботою з квітами. Починала на ринку, але завжди мріяла про власний простір, де б можна було втілити найсміливіші творчі задуми. Так у центрі Звенигородки з’явилася затишна квіткарня, яка забирає в Оксани не тільки робочий, а дуже часто і вільний час.
Тут, у квіткарні, вона керує добудовою, робить букети (останнім часом не лише з квітів, а й з продуктових наборів, солодощів), планує асортимент, розігрує лотереї, поруч – вирощує понад 500 кущів троянд, на вході – створює фотозони для підняття настрою містянам, як, наприклад, останню – «Арка удачі».
– Вважаю флористику частиною нашої культури та популярним видом мистецтва, тому і ми (флористи) повинні бути чемними, культурними, зразковими, бо ми не прості продавці з базару, ми – художники. Саме ми несемо красу, культуру та моду флористики в маси. Саме наші вироби прикрашають, змінюють, надихають, додають настрою, шарму, атмосфери як на різних заходах, так і в особистому житті та стосунках, – зауважує квіткарка.


Поміж інших захоплень жінка каже, що любить відпочити в товаристві друзів, пізнавати щось нове, подорожувати.
Торік отримала відзнаку лауреата в номінації «Чарівниця квіткової гармонії серед флористів, дизайнерів та майстрів декору» на конкурсі «Жінка року».
– Що б ви побажали, порадили нашим чоловікам напередодні жіночого свята? – запитали ми у неї.
– І жінкам, і чоловікам хочу побажати бути уважними один до одного. Любити, цінувати. Не забувати виявляти увагу. Не лише на свята. Можна жінці просто так подарувати одну квітку, але вона більше значитиме для неї, аніж випрошений дорогий букет, – відповіла.
Ми також вітаємо пані Оксану з її професійним святом і бажаємо, щоб добро та краса, які вона несе в світ, поверталися до неї сторицею.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

01.03.2021 09:00
Переглядів: 4302
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.