За незаконне використання землі суд стягнув із підприємства 206 тисяч гривень

За позовом Звенигородської прокуратури до бюджету стягнуто 206 тис грн за незаконне використання земельної ділянки. Повідомляє provce.ck.ua

Установлено, що підприємство, будучи з 2007 року власником нерухомого майна (комплексу будівель на території м. Ватутіне), знехтувало вимогами законодавства щодо обов’язку укласти договір оренди земельної ділянки, на якій розташований майновий комплекс, та не сплачувало до місцевого бюджету орендну плату за землю.

Господарським судом Черкаської області 20 лютого 2020 повністю задоволено позовні вимоги Звенигородської місцевої прокуратури та зобов’язано підприємство сплатити на користь Ватутінської міської ради грошові кошти в сумі 206 тис. грн за використання земельної ділянки.

Наразі інтереси територіальної громади поновлено.

Зазначимо,що прокуратура Черкащини продовжує здійснювати системну роботу щодо захисту інтересів держави в галузі земельних відносин у частині повноти надходження коштів до бюджету за використання землі, а також належного виконання договірних орендних зобов’язань суб’єктами господарювання.

25.02.2020 22:31
Переглядів: 464
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.